Opel Vivaro idealny na wakacyjny wyjazd?

Opel Vivaro

Opel Vivaro

Przestronne auto 9-osobowe

Zależy Ci na tym, aby na wakacyjne wyjazdy zabierać ze sobą całą rodzinę lub znajomych i przy okazji podróżować w jak najbardziej komfortowych warunkach? W takim razie Opel Vivaro jak najbardziej powinien spełnić Twoje wymagania i dać Ci prawdziwy komfort jazdy.

Samochód ten korzysta z wielu sprawdzonych rozwiązań z wcześniejszego modelu, aczkolwiek nie obeszło się tutaj również bez wielu modyfikacji, dzięki którym auto nie tylko świetnie się prowadzi, ale i również bardzo dobrze wygląda. Z samego początku przedstawiono głównie wersje towarowe, jednakże w niedługim czasie dołączyły do nich również modele osobowe.

W kwestii wygody Vivaro można powiedzieć, że w swojej klasie bardzo mocno wywindował poprzeczkę do góry. Podczas jazdy w kabinie jest bardzo cicho, a wszystkie mechanizmy służące do sterowania chodzą niezwykle płynnie i dynamicznie, co także przekłada się na komfort nie tylko pasażerów, ale przede wszystkim kierowcy. Na uwagę zasługuje także wystrój wnętrza, który jest bardzo elegancki i dobrze stonowany. W zależności od wersji, którą zechcesz wybrać, będziesz mógł liczyć między innymi na system multimedialny od Intellink, którym będziesz mógł wygodnie sterować poprzez 7-calowy ekran LCD.

Ogólnie auto prezentuje się nad wyraz zgrabnie i nie można się zbytnio przyczepić do jego sylwetki. Producent chwili się także, iż obniżył się współczynnik oporu powietrza, co także będzie przekładało się na nieco mniejsze spalanie. Jak najbardziej jest to samochód warty uwagi każdego, komu zależy na przewożeniu albo większej ilości towaru, albo pasażerów. Z pewnością powinien wiele gustów zupełnie zaspokoić. W tej klasie nie ma bowiem zbyt wielu konkurentów, którzy oferowali by tak dużo, za stosunkowo niewielkie pieniądze. Najlepiej sprawdź sam poprzez jazdę próbną, czy to coś dla Ciebie i podejmij właściwą decyzję. Nowoczesny Opel Vivaro już czeka na Ciebie, aż w końcu znajdziesz dla niego zastosowanie u siebie w firmie lub w domu.